Teklif ya da Bilgi Alın!


0232 486 99 79

Video hizmetleri ile
işinize ilgi çekeriz

Profaj Video, video hizmetleri ile işletmenizi, ürünlerinizi ya da
kampanyalarınızı tanıtan reklam videoları çeker, hazırlar ve
internet üzerinde yayınlar.

Teklif ya da Bilgi Alın!

0232 486 99 79

tanıtım videosu çekimi

Tanıtım Videoları

Profaj Video olarak; şirketinizin ihtiyaç duyduğu uluslararası fuar, mobil uygulama videosu, sektörel ürün ve hizmet tanıtım videolarında yanınızdayız. Tanıtım videolarınızı internet siteniz ve dijital video kanalları için uygun formatta hazırlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin içerisinde; Otel Videoları, Hastane Videoları, Gayrimenkul Videoları, Restoran Videoları, Okul Videoları, E-Ticaret Videoları bulunmaktadır.

6.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla kurumsal tanıtım filmi çekim ve kurgu hizmeti için detaylı bilgi alın.

dijital video reklamları

Dijital Video Reklamları

Profaj, işletmenize özel YouTube, Facebook ve Instagram gibi online kanallar için dijital reklam videoları hazırlar. Reklam bütçenize göre en verimli şekilde internet üzerinde yayınlar. İşletmenize özel dijital video reklam hizmetleri ve bütçeleri ile ilgili detaylı bilgi alın.

Reklam Videoları

Profaj Video, video hizmetleri kapsamında TV, sinema, internet ve sosyal medyanın her biri için, her mecranın kendi iç dinamiklerine uygun, 2.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla videolar hazırlar. Reklam mecrasına uygun reklam videosu hazırlatmak için detaylı bilgi alın.

Sosyal Medya ve Story Reklamları

Profaj Video, 500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla sosyal medya için dikey kullanıma uygun, mobil ekranda rahat izlenebilen YouTube, Instagram ve Facebook videoları hazırlar. İşletmenize sosyal medya videoları yaptırarak sosyal medya reklamlarının performansını artırabilir ve sosyal medya hesaplarınızın etkinliğini yükseltebilirsiniz.

etkinlik videosu çekimi

Etkinlik Videoları

Profaj Video; şirketinizin fuar, bayi etkinliği, yarışma, eğlence gibi etkinliklerini en iyi şekilde çeker ve 2.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla harika etkinlik videoları hazırlar.

ürün fotoğrafı çekimi

Ürün Fotoğrafları

Profaj; internet siteniz, broşürleriniz ve tüm tanıtım kanallarınız için 2.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla ürün fotoğrafları çeker. Hız, arama motoru ve daha fazla satış için görselleri optimize eder.

sinema/tv reklamları

Sinema/ TV Reklamları

Profaj; sinema ve Tv için yüksek kalitede ve 2.500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla 4K video reklamlar hazırlar. Bütçenize göre en uygun reklam kanallarında yayınlar.

Open chat
Bize Ulaşın