Teklif ya da Bilgi Alın!


0232 486 99 79

Dijital Video Reklamları

İnternet ve sosyal medya videolarına sahip olun.
Dijital video reklamları ile internetin her yerinde yayınlayın.

Teklif ya da Bilgi Alın!

0232 486 99 79

dijital video reklamları

Dijital Reklam Videoları ve Yayını

Profaj internetin ve sosyal medyanın kullanımına uygun, mobil cihazlarda yatay ve dikey kullanımda mükemmel görünen reklam videoları hazırlar. Reklamlarınızın ilk 5 saniyesine markanızı ve ana mesajınızı yerleştirir. Böylece reklamınızı yayınladığında yüksek etki sağlar.

Müşteri potansiyeliniz neredeyse orada reklam yayınlayın!

Profaj müşteri potansiyelinizi analiz eder ve reklamlarınızı ilgili müşteri potansiyelinize uygun olarak yayınlar. YouTube, Facebook ve Instagram Reklamları
Profaj deneyimli ekibi ile YouTube reklamlarını optimize eder. YouTube, Facebook ve Instagram reklamları ile markanızın hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha az bütçe ile yüksek etki

Profaj markanızın reklamlarının daha fazla alakalı izleme alması için çalışır. Sonuçları ispatlanmış başarılı hedefleme yöntemleri ile marka beklentilerinize uygun reklam bütçesi hazırlar. kendi yönettiğiniz ya da başka ajanların yönettiği reklamlara göre daha az bütçe ile daha yüksek etki sağlar.

Yüksek Erişim Alın!

Profaj markanızın müşteri potansiyelini analiz eder ve olası müşterilerinizin hepsine alakalı yerlerde doğru reklamı gösterir. Profaj 1000TL + KDV’lik bütçe ile 1 milyon a kadar reklam gösterimi sağlar.

Open chat
Bize Ulaşın